BROS RODENTICID ZRNO NA MYŠI A POTKANY 6X20 G


Žádné hodnocení. Kód: BR13 Produktové číslo: 5904517242647
Výrobce: BrosBros
Dostupnost: Připraveno k odeslání
43,00 Kč , plus doprava
 
BROS RODENTICID ZRNO NA MYŠI A POTKANY 6X20 G

BROS RODENTICID ZRNO NA MYŠI A POTKANY 6X20 G

Přípravek je určený k deratizaci hlodavců zvláště krys a potkanů. Výhodné rozmísťování jedu bez dotyku. Obsahuje celá zrna určená k likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i v okolí budov. Obsahují návnadu, která silné láká hlodavce a účinkujež o prvním použití. Üčinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikujíci ičinek a obsahuje látku, která zabrañuje náhodnému požiti osob a zvířat. Speciálně vybraná obilná zrna činí tento produkt výjimečně atraktivním pro hlodavce.  

Návod k použiti: Umístěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření, a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor / děr, oblastí krmení chovu a na jejich stezkách. Myš domácí: použijte 60 g na aždych 5 10 m. Potkan obecný: použijte 100 g na każdých 5- 10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplnte ástrahu a odstrante mrtvé hlodavce 2-3 dny po aplikaci vevnitř nebo 5-7 dní od aplikace kolem budov a poté nejméně jednou týdně. Nástraha k přímému použití v deratizačních staničkách odolných proti násilnému otevření.  

UPOZORNĚNÍ:

Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny. Může způsobit poškození orgánů (krví) při prodloužené nebo opakované expozici. P102 Uchovávejte mimo dosah děti. P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku. P260 Nevdechujte prach. P280 Používejte ochranné rukavice. P314 Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 Odstraňte obsah a /nebo nádobu jako nebezpečný odpad v registrované provazovně nebo podniku v souladu s platnými předpisy. Před použitím výrobku si přečtěte štítek a informace dodávané s produktem. Nástrahové stanice by měly být umístěny na místech nepřístupných dětem, domácím zvířatům a jiným necílovým zvířatům. Označte je a jasně uveďte: název produktu, čislo povolení a název účinné látky a uveďte následujicí informace: "obsahuje rodenticid", "neotevírat a nehýbat, V případě nouze kontaktovat toxikologické informační centrum a současně uveďte telefonní čislo takového střediska. Nepoužívejte v blizkost potravin, nápojů, kmiva, předmětů a povrchů, které jsou v kontaktu s potravinami, a drenážních systémů. Při používání výrobku nejezte, nepite ani nekuřte. Po aplikaci omyjte ruce a pokožku, která přišla do styku s produktem. Nepoužívejte rodenticidy obsahujicí antikoagulanty v dané oblasti po dlouhou dobu (např. k prevenci zamoření hlodavci či ke zjištění jejich aktivity). Nepouživejte déle než 35 dní a pokud hlodavci po této době stále působí, kontaktujte odborníka. Ekologicky nebezpečné.   

Specifikace
Váha 0.2 kg
Stojí za pozornost
BROS GRANULE NA MYŠI A POTKANY 7X20 G BROS GRANULE NA MYŠI A POTKANY 7X20 G Kód: BR16
Připraveno k odeslání
45,00 Kč
BROS MĚKKÁ NÁVNADA NA MYŠI A POTKANY 150 G BROS MĚKKÁ NÁVNADA NA MYŠI A POTKANY 150 G Kód: BR12
Připraveno k odeslání
65,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek