YANKEE CANDLE 538 G CATCH A WAVE


Žádné hodnocení. Kód: YC102 Produktové číslo: 886860420277
Výrobce: YANKEEYANKEE
Dostupnost: Připraveno k odeslání
459,00 Kč , plus doprava
 
Získejte CashBack na P&G​ produkty!  Více informací

Vztahuje se například na: Gillette, Ariel, Lenor, Jar, Head&Shoulders, Pampers, Old Spice, AmbiPur..

YANKEE CANDLE 538 G CATCH A WAVE

YANKEE CANDLE 538 G CATCH A WAVE

Yankee Candle Catch a Wave - Chyť vlnu

Kolekce American Home

Zemitá směs písečných dun / trávy a ozonu v kombinaci, která vytváří surfařský efekt.

Svíčka 538 g

Doba hoření: 90-120 hodin  

V současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů.Vůně Yankee Candle vznikají z přírodních extraktů a esenciálních olejů. Pokrývají škálu mnoha kategorií, od exotického ovoce a květů přes atmosféru každodenních situací až po specifickou vůni slavností a svátků.

Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů. 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii, distributoři ve 23 evropských zemích – to dělá z Yankee Candle jednu z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu.

Od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, které ani postupem času nevymizí. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.  

YANKEE CANDLE 1. TRADICE A ZKUŠENOSTOd svého vzniku v roce 1969 se Yankee Candle specializuje výhradně na vonné svíčky. 2. ODBORNÍK NA VŮNĚPoužívají nejvyšší možný procentní podíl vonných olejů, vyrobených exkluzívně pro Yankee Candle podle přísných specifikací. Produkty Yankee Candle jsou provoněny zcela rovnoměrně. 3. SPOLEHLIVÁ KVALITAVýrobky Vás nikdy nezklamou. Dostanete to, co očekáváte. 4. NEJLEPŠÍ SUROVINYPři výrobě používá Yankee Candle vysoce kvalitní sklo, nejlepší rafinovaný parafín, vonné oleje s přírodními výtažky květin, ovoce a koření a 100% bavlněné knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané. 5. NEPŘEKONATELNÝ VÝBĚRTakový výběr vůní a variant výrobků jako má Yankee Candle, jinde nenajdete.  

 

Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek