HYDROXID SODNÝ LOUCH MIKROGRANULE 1 KG


Žádné hodnocení. Kód: DM1 Produktové číslo: 8594069813166
Dostupnost: Připraveno k odeslání
69,00 Kč , plus doprava
 
HYDROXID SODNÝ LOUCH MIKROGRANULE 1 KG

HYDROXID SODNÝ LOUCH MIKROGRANULE 1 KG

Hydroxid sodný mikrogranule 1 kg, chemická základní surovina pro obecně známé použití, jeho účinnost nejvíce oceníte v sifonech umyvadel, dřezů, van, sprchových koutech, pisoárech, bidetech, toaletách, domovních kanálech a v různých potrubích, likviduje zbytky jídla, vlasy, nehty, zvířecí srst, toaletní papír a zápach, mikroperličky se velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny, nelze používat na hliníkové potrubí. Prodej pouze osobám starším 18 let.

Hydroxid sodný, nazývaný také louh sodný nebo kaustická soda se používá k čištění kanalizací a odpadů: Nasypeme do kanálku a zalijeme teplou vodou – nezalívat vařící vodou – může vyprsknout, vždy používat ochranné pomůcky!

Hydroxid sodný je chemická základní surovina pro obecně známé použití. Jeho účinnost nejvíce oceníte v sifonech umyvadel, dřezů, van, sprchových koutech, pisoárech, bidetech, toaletách, domovních kanálech a v různých potrubích. Dokonale z nich odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, tuky, toaletní papír, vatu a také nepříjemné pachy. Mikroperličky se velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny. Nelze používat na hliníkové potrubí!

Doporučené dávkování: Pro dosažení co nejúčinnějšího efektu doporučujeme vsypat 2–3 vnitřní uzávěry (60–90 g) hydroxidu sodného a zalít 0,5–1l vroucí vody. Necháme působit 30 minut a pak propláchneme. V případě, že aplikace nedosáhne správného efektu, doporučujeme celý postup opakovat. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a následně překontrolujte, zda je bezpečnostní uzávěr řádně utažen!

 

Specifikace
Váha 1.2 kg
Stojí za pozornost
HYDROXID SODNÝ LOUH AKTIV PERLE 1 KG HYDROXID SODNÝ LOUH AKTIV PERLE 1 KG Kód: KI2
Připraveno k odeslání
69,00 Kč
HYDROXID SODNÝ AKTIV GEL NA ODPADY 1L HYDROXID SODNÝ AKTIV GEL NA ODPADY 1L Kód: K13
Připraveno k odeslání
62,00 Kč
KRTEK ČISTIČ POTRUBÍ 270 G KRTEK ČISTIČ POTRUBÍ 270 G Kód: KR2
Připraveno k odeslání
39,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek