CLIN PRONATURE PŘÍRODNÍ ČISTIČ NA OKNA 500 ML


Žádné hodnocení. Kód: HE139 Produktové číslo: 9000101369373
Výrobce: ClinClin
Dostupnost: Připraveno k odeslání
49,00 Kč , plus doprava
 
CLIN PRONATURE PŘÍRODNÍ ČISTIČ NA OKNA 500 ML

CLIN PRONATURE PŘÍRODNÍ ČISTIČ NA OKNA 500 ML

Clin Pro Nature čistič oken nabízí čisticí výkon udržitelnějším způsobem. Zelené složení Clin Pro Nature obsahuje 99,9 % přírodních složek a poskytuje lesk beze šmouh na oknech a dalších hladkých površích, jako jsou zrcadla, přední skla aut a pracovní plochy. Tento Clin čistič skla chrání vodu a životní prostředí použitím snadno rozložitelných povrchově aktivních látek a surovin z udržitelného zemědělství a splňuje kritéria externího poskytovatele EU Ecolabel. Znovupoužitelné láhve s rozprašovačem jsou navíc vyrobeny ze 100% recyklovaného plastu, z čehož 50% je Social Plastic. Společně s naším partnerem Plastic Bank, který nastavuje vysoké standardy pro produkty šetrné k životnímu prostředí, znovu používáme plasty sesbírané z přírody.

Clin Pro Nature čistič oken nabízí funkci rozprašovače a funkci pěny pro různé stupně znečištění. Stačí nastříkat, nechat působit, setřít vlhkým hadříkem - hotovo! U lakovaných povrchů a elektrických zařízení nastříkejte čistič přímo na ubrousek nebo utěrku.

Pro Nature - čistý domov, čistá planeta

Účinné čištění Clin Pro Nature čistič oken nabízí svůj známý silný čisticí výkon udržitelnějším způsobem a poskytuje lesk beze šmouh na oknech, zrcadlech a pracovních plochách.

  • EKOLOGICKÝ: Složení obsahuje 99,9 % přírodních složek s použitím snadno rozložitelných povrchově aktivních látek a surovin. Je certifikován EU Ecolabel.
  • UDRŽITELNÝ: Znovunaplnitelná láhev s rozprašovačem je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu. Po použití prosím 100% recyklovatelnou láhev recyklujte.
  • SOCIAL PLASTIC: Láhve Clin Pro Nature jsou vyrobeny z 50% Social Plastic. Používáním Social Plastic přispíváme k oběhu plastů a k sociálnímu pokroku v rozvojových zemích.
  • SNADNÉ POUŽITÍ: Láhev má funkci rozprašovače pro normální použití a funkci pěny pro silné znečištění. Stačí nastříkat, nechat působit a setřít suchým ubrouskem nebo utěrkou.
Specifikace
Váha 0.6 kg
Stojí za pozornost
CLIN NA OKNA LEMON 3V1 SGUEEZER 500 ML CLIN NA OKNA LEMON 3V1 SGUEEZER 500 ML Kód: HE107
Připraveno k odeslání
29,00 Kč
CLIN NA OKNA MEDITERRANEAN DREAMS 500 ML CLIN NA OKNA MEDITERRANEAN DREAMS 500 ML Kód: HE85
Připraveno k odeslání
49,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek