CLIN NA OKNA LEMON ROZPRAŠOVAČ 500 ML


Žádné hodnocení. Kód: HE88 Produktové číslo: 9000100866149
Výrobce: ClinClin
Dostupnost: Připraveno k odeslání
49,00 Kč , plus doprava
 
CLIN NA OKNA LEMON ROZPRAŠOVAČ 500 ML

CLIN NA OKNA LEMON ROZPRAŠOVAČ 500 ML

Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd.). Patentovaná hydraulická pistole umožňuje nanášet prostředek ve formě aktivní stabilní pěny přímo na čištěné místo, kde se déle udrží na povrchu, nestéká a díky tomu působí na nečistoty delší dobu. Pistole dále umožňuje rozptýlení produktu ve formě spreje (odklopením sítka z konce pistole), a tím ošetří větší plochu.

Pistole je zároveň velmi praktická a nabízí dokonale pohodlný úklid. Na rozdíl od jiných prostředků na okna Vám Clin zaručí a díky speciálnímu složení garantuje: vynikající čistící účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh zářivý lesk po delší dobu než ostatní prostředky díky receptuře Nano Protect ochranu povrchu oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek po dešti díky patentované technologii Nano-Protect založené na neviditelných částečkách

  • Použití: Čištěné plochy se nemusí před aplikací Clinu omývat. Produkt rovnoměrně naneste na povrch čištěné plochy a nechte chvíli působit. Poté otřete do sucha suchým hadříkem, papírovými utěrkami nebo gumovou stěrkou.
  • Upozornění: Nenechávejte prostředek zaschnout na plochách bez rozetření.
  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraným prostorách.
Specifikace
Váha 0.6 kg
Stojí za pozornost
CLIN NA OKNA MULTI-SURFACE 500 ML CLIN NA OKNA MULTI-SURFACE 500 ML Kód: HE123
Připraveno k odeslání
45,00 Kč
CLIN PRONATURE PŘÍRODNÍ ČISTIČ NA OKNA 500 ML CLIN PRONATURE PŘÍRODNÍ ČISTIČ NA OKNA 500 ML Kód: HE139
Připraveno k odeslání
49,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek