JAR PLATINUM PLUS YELLOW 116 KS ALL IN ONE TABLETY DO MYČKY


Žádné hodnocení. Kód: PG1267 Produktové číslo: 8006540751435
Výrobce: JarJar
Produkt již není v prodeji
JAR PLATINUM PLUS YELLOW 116 KS ALL IN ONE TABLETY DO MYČKY

JAR PLATINUM PLUS YELLOW 116 KS ALL IN ONE TABLETY DO MYČKY  

Kapsle Jar Platinum Plus All In One do automatické myčky nádobí zanechávají nádobí čisté jako nové a mají nejlepší čisticí účinky Jaru na odolné zbytky jídla. Pomáhají odstraňovat zašedlost vznikající časem a obnovují původní lesk nádobí. Jar Platinum Plus poskytuje vynikající čistotu a odstraňuje odolné skvrny od jídla i v podmínkách krátkého cyklu. Pokud tedy máte málo času, nic se neděje. Přepněte na krátký režim. Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné kapsli. Obal se rychle rozpouští a funguje dobře i při krátkých cyklech. A navíc se kapsle tak snadno používají! Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do přihrádky myčky na mycí prostředek. Přepněte na krátký cyklus a ušetřete oproti běžnému standardnímu cyklu čas, energii a vodu!

Dokonalá čistota

Čeká na vás po skvělém jídle jen spousta špinavého nádobí a vidina nekonečného drhnutí a předmáčení? Tomu můžete dát díky kapslím Jar Platinum Plus All In One už navždy sbohem. Vynikají totiž nejlepší schopností odstraňování zbytků jídla, a to i těch velmi odolných.

Dokonalá čistota

Šetří energii a vodu

Kapsle Jar vám pomáhají být šetrnější nejen k sobě a vaší pokožce, ale i k životnímu prostředí a peněžence. Díky jejich unikátnímu složení a rychle rozpustitelnému obalu totiž fungují vysoce účinně i v krátkých cyklech.

Šetří energii a vodu

Ochrana a lesk

Kapsle vaše nádobí nejen skvěle vyčistí, ale navíc i díky technologii Anti-Dull odstraní matný nádechodstraní zasedlý povlak a navrátí mu jeho původní lesk. Obsahují také sůl a prostředek na oplachování s ochrannou funkcí pro sklo a stříbro.

Ochrana a lesk

Postarají se i o myčku

Kapsle Jar se postarají nejen o nádobí, ale i o samotnou myčku. Spolehlivě vyčistí filtr od mastnoty a pomáhá myčku chránit před vodním kamenem, abyste mohli s každým mytím dosahovat ještě lepších a zářivějších výsledků.

Postarají se i o myčku

Bez předmývání

Už žádný drahocenný čas strávený drhnutím zaschlých nečistot a už žádná zbytečně vyplýtvaná voda. Zapomeňte na předmáčení a předmývání, kapsle Jar si poradí i s velmi odolnou špínou díky speciálnímu systému, takže se můžete věnovat tomu, co je skutečně důležité.

Bez předmývání

Specifikace
Váha 0.6 kg
Stojí za pozornost
JAR PLATINUM KAPSLE 75 KS YELOW JAR PLATINUM KAPSLE 75 KS YELOW Kód: PG1225
Připraveno k odeslání
429,00 Kč
JAR ACTIVE FOAM PĚNA NA NÁDOBÍ PUMPA 350 ML JAR ACTIVE FOAM PĚNA NA NÁDOBÍ PUMPA 350 ML Kód: PG1276
Připraveno k odeslání
96,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek