Výrobci
Doprava a platba

U nás najdete vždy férové ceny, které Vás potěší.

Využijte dopravu zdarma společností PPL ke každé objednávce nad 1 500 ,- kč a váze do 20ti kg.

Jsme držiteli certifikátu prověřeného zákazníka od společnosti Heureka, průmerná doba dodání objednávek našim zákazníkům je 2,3 dne. Objednávky, které jsou placeny dobírkou nebo platební kartou a obdržíme je do 13 00 hodin expedujeme tentýž den. 99% zákazníků dlouhodobě doporučuje náš obchod.

Díky dvacetiletým zkušenostem v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží  Vám dokážeme nejen dobře poradit, ale zajistit pro Vás zajímavý sortiment za velmi příznivé ceny. U nás nenajdete dárek zdarma k předraženému zboží.

Máme vlastní skladové prostory se zbožím.

O nás

Profil společnosti drogerie Vanura

Jsme dodavatelé kosmetického a drogistického zboží do prodejen nezávislých drogerií a potravin v regionu Prahy, Středních a Západních Čech. Firma byla založena v roce 2007. Hlavní důraz při našem obchodování je kladen na spokojenost našich zákazníků.

 

Proč nakupovat u nás?

  • zajímavý sortiment zboží
  • příznivé ceny
  • včasné dodávky zboží
  • kvalitní a prověřené značky
  • profesionální přístup 

Nyní přicházíme s oslovením koncových zákazníků prostřednictvím internetového obchodu, který je oteřen 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně.  Budeme rádi, když Vám budeme moci nabídnout alternativu supermarketu či hypermarketu, kde se vám velmi často stane, že Vás osloví pár letákově promovaných položek a nakonec odejdete se spoustou výrobků, které jste vůbec nepotřebovali.

Využijte našich speciálních akcí, které si můžete objednat z domova či kancelře a nechte si zboží dovézt přepravní službou až domů.  Věříme, že náš sortiment uspokojí i nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Na našich stránkách naleznete veškeré informace o produktech, ale také rady a typy, proč byste měli právě tento sortiment používat. S našimi výrobky zajistíte dokonalou péči a hygienu nejen sobě, ale i Vašim nejdražším a také Vašemu bydlení a okolí.

 

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek