JAR PLATINUM PLUS DEEP CLEAN 105 KS ALL IN ONE TABLETY DO MYČKY


Žádné hodnocení. Kód: PG1266 Produktové číslo: 8006540751688
Výrobce: JarJar
Dostupnost: Připraveno k odeslání
585,00 Kč , plus doprava
 
JAR PLATINUM PLUS DEEP CLEAN 105 KS ALL IN ONE TABLETY DO MYČKY

JAR PLATINUM PLUS DEEP CLEAN 105 KS ALL IN ONE TABLETY DO MYČKY 

Kapsle do automatické myčky nádobí Jar Platinum Plus All in One zanechávají nádobí čisté jako nové a mají nejlepší čisticí účinky z kolekce Jar na odolné zbytky jídla. Jar Platinum Plus poskytuje vynikající čistotu a odstraňuje odolné skvrny od jídla i v podmínkách krátkého cyklu. Pokud tedy máte málo času, nic se neděje. Přepněte na krátký režim. Jar v sobě slučuje tekutý i práškový čisticí prostředek v jedné účinné kapsli. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští a funguje dobře i při krátkých cyklech, protože nádobí se začíná ihned umývat. A navíc se kapsle tak snadno používají! Kapsli není třeba rozbalovat a stačí ji jen vložit do přihrádky myčky na mycí prostředek. Přepněte na krátký cyklus a ušetřete oproti běžnému standardnímu cyklu čas, energii a vodu!

Dokonalá čistota

Užili jste si večeři s přáteli a teď už zbývá jen vydrhnout nádobí od zbytků jídla? Díky kapslím do automatické myčky to bude naprostá hračka. Z kolekce Jar se totiž jedná o naprostou špičku v mytí nádobí - odstraní dokonce i velmi odolné nečistoty.

Dokonalá čistota

Šetří energii a vodu

Přenechte náročnou práci kapslím Jar. Šetří nejen váš čas, abyste ho mohli trávit tak, jak je pro vás důležité, ale zároveň i energii a vodu. Svou účinnost si totiž zachovávají i v krátkých cyklech.

Šetří energii a vodu

Nevídaný lesk

Na kapsle Jar se můžete skutečně spolehnout, svou práci totiž zvládají na jedničku. Navíc díky technologii Deep Clean odstraní až 99 % viditelných i neviditelných nečistot.

Nevídaný lesk

Postarají se i o myčku

Kapsle obsahují sůl a prostředek na oplachování, což zajistí dokonalý lesk a ochranu pro sklo a stříbro. Kapsle Jar však efektivně vyčistí i myčku samotnou, proto jsou doporučovány výrobci myček z celého světa.

Postarají se i o myčku

Bez předmývání

Na předmývání nebo namáčení rovnou zapomeňte. Kapsle obsahují speciální systém, díky kterému lze i velmi znečištěné nádobí vložit rovnou do myčky. Šetřete svůj čas i vodu.

Bez předmývání

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Stojí za pozornost
JAR PLATINUM KAPSLE DO MYČKY 110 KS YELOW JAR PLATINUM KAPSLE DO MYČKY 110 KS YELOW Kód: PG1214
Připraveno k odeslání
569,00 Kč
JAR PLATINUM KAPSLE 75 KS YELOW JAR PLATINUM KAPSLE 75 KS YELOW Kód: PG1225
Připraveno k odeslání
429,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek