Doporučujeme RAID ELEKTRICKÝ ODPAŘOVAČ S EUKALYTOVÝM OLEJEM PROTI KOMÁRŮM 45 NOCÍ STROJEK+NÁPLŇ 27 ML
[+] zvětšit

RAID ELEKTRICKÝ ODPAŘOVAČ S EUKALYTOVÝM OLEJEM PROTI KOMÁRŮM 45 NOCÍ STROJEK+NÁPLŇ 27 ML


Žádné hodnocení. Kód: RB89 Produktové číslo: 5000204880366
Výrobce: RaidRaid
Dostupnost: Připraveno k odeslání
209,00 Kč , plus doprava
 
RAID ELEKTRICKÝ ODPAŘOVAČ S EUKALYTOVÝM OLEJEM PROTI KOMÁRŮM 45 NOCÍ STROJEK+NÁPLŇ 27 ML

RAID ELEKTRICKÝ ODPAŘOVAČ S EUKALYTOVÝM OLEJEM PROTI KOMÁRŮM 45 NOCÍ STROJEK+NÁPLŇ 27 ML

Raid elektrický odpařovač s tekutou náplní eukalyptus. Insekticid chrání proti komárům včetně tygřích. Lze použít do všech Raid odpařovačů. 45 nocí. 1 náplň až 45 x 8 hodin = 360 hodin, pokud je používán s Raid elektrickými odpařovači.

Zabíjí komáry skryté za závěsy, účinný i při mírně otevřených oknech a rozsvícených světlech. Ochrání místnost do 30 m³.

Obsahuje destiláty (ropné), hydrogenované střední. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Skladujte uzamčené. 

Používejte podle návodu. Nepoužívejte v uzavřeném prostoru. Zachovejte vnější obal s bezpečnostními upozorněními do úplného spotřebování přípravku. Během používání el. odpařovač ničím nezakrývejte. Nedotýkejte se el. odpařovače kovovými předměty ani vlhkýma rukama, pokud je zapojen. Před zapojením odstraňte nebo zakryjte terária, akvária, zvířecí a ptačí klece. Vypněte filtry u akvárií. Nedotýkejte se knotu. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Návod pro použití je uvnitř obalu.

Obsahuje (+)-pin-2(3)-ene. Může vyvolat alergickou reakci. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Účinná látky: 1,2 g prallethrinu ve 100 g přípravku.

Stojí za pozornost
RAID ELEKTRIK STROJEK S TEKUTOU NÁHRADOU 33 ML ( 40 NOCÍ) RAID ELEKTRIK STROJEK S TEKUTOU NÁHRADOU 33 ML ( 40 NOCÍ) Kód: RB547 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
189,00 Kč
RAID ELEKTRIK STROJEK S TEKUTOU NÁPLNÍ 21 ML ( 30 NOCÍ) RAID ELEKTRIK STROJEK S TEKUTOU NÁPLNÍ 21 ML ( 30 NOCÍ) Kód: RB571 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
159,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek