PARODONTAX ÚSTNÍ VODA S ANTIBAKTERIÁLNÍMI ÚČINKY 500 ML


Žádné hodnocení. Kód: GL53 Produktové číslo: 3094904242144
Výrobce: ParodontaxParodontax
Produkt již není v prodeji
PARODONTAX ÚSTNÍ VODA S ANTIBAKTERIÁLNÍMI ÚČINKY 500 ML

PARODONTAX ÚSTNÍ VODA S ANTIBAKTERIÁLNÍMI ÚČINKY 500 ML

Ústní voda parodontax, k dennímu použití má speciální složení, které chrání před problémy s dásněmi.

Úsní voda obsahuje chlorhexidin (antibakteriální složka) a fluorid sodný. Chlorhexidin účinně snižuje množství plaku, který je hlavní příčinou onemocnění dásní.

Klinické studie prokázaly, že ústní voda parodontax, k dennímu použití odstraní až 3,5x více plaku než samotné čištění zubním kartáčkem! Fluorid sodný pomáhá posilovat a chránit zuby před zubním kazem odstraňuje až 3,5x více zubního plaku než samotné čištění zubním kartáčkem účinně odstraňuje zubní plak působí až 12 hodin je každodenní ochranou proti zubnímu kazu

Ústní vodu parodontax, používejte každý den vždy po vyčištění zubů i mezizubních prostorů.

Obsahuje chlorhexidin-diglukonát ve slabé koncentraci (0,06 %) a 250 ppm fluoridu.

Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit i ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou parodontax, pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní.

Zubní pasta parodontax, obsahuje 70% aktivních látek proti přibližně 25 % aktivních látek v řadě jiných běžných zubních past.

Pro kompletní péči o dásně vyzkoušejte také ústní vodu parodontax, k dennímu použití a extra měkký zubní kartáček parodontax. Vysoký podíl aktivních látek,jedinečná kombinace minerálních solí a rostlinných výtažků vytvářejí intenzivní chuť zubní pasty parodontax. Jakmile si na ní zvyknete, nebudete už chtít žádnou jinou!

  • Minerální soli: odstraňují zubní plak a neutralizují kyseliny
  • Echinacea: posiluje přirozenou odolnost dásní
  • Máta: osvěžuje dech
  • Šalvěj: antibakteriální a osvěžující účinky
  • Myrha: posilující účinky
  • Heřmánek: zklidňuje podrážděné tkáně a napomáhá hojení
  • Rathania: stahující efekt na krvácející trhlinky v dásních

Zuby si čistěte dvakrát denně. Děti do 6 let včetně pod dohledem dospělého. Pro čištění zubů používejte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, kontaktujte zubního lékaře nebo praktického lékaře.

Pokud se zubní plak správným čištěním neodstraní, dráždí dásně a způsobuje jejich zduření.

Dojde-li ke zduření dásní, může se u krčku zubu vytvořit dutý prostor, chobot. Jak počet bakterií plaku roste, prohlubuje i tento chobot. To způsobuje ústup dásní a odhalování stále větší části zubního krčku. Pokud není zánět léčen, může se chobot zvětšit natolik, že se zub uvolní a je potřeba jej vytrhnout.

Průběh zánětu dásní:

Zánět dásní má několik stupňů: 1. Gingivitida (gingivitida, zánět dásní) 2. Parodontitida (zánět ozubnice) 3. Pokročilá parodontitida

Gingivitida je zánět dásní. Poznáme ji tak, že dásně jsou kolem zubů silně začervenalé a zduřelé. Kromě toho zduřelé dásně při čištění zubů často krvácejí. Není-li léčena, může se dlouhodobá gingivitida změnit ve vážnou gingivitidu nebo v parodontitidu.

Zánět s minimální ztrátou kostní tkáně (periodontitis) je způsoben trvalou tvorbou plaku pod linií dásní – který se, není-li odstraněn, mění v zubní kámen a způsobuje záněty a krvácení. Dáseň začíná ustupovat.

Pokročilá parodontitida je způsobena trvalou přítomností bakterií, které způsobují další ústup dásní a uvolňování zubů. Může vést až ke ztrátě zubu. Parodontitida je častější příčinou ztráty zubů než zubní kaz.

Hlavní příznaky, které je nutno sledovat:

Jakékoli stopy krve při čištění zubů nebo po použití zubní nitě nebo mezizubního kartáčku. Zdravé dásně by neměly krvácet – nebo jen velmi nepatrně, ale bez bolesti.

Ustupující dásně – jestliže linie dásní ustupuje a dáseň tak odhaluje další část zubu.

Pokud se domníváte, že jste zjistil(-a) problém se zuby nebo dásněmi, navštivte svého zubního lékaře. Následující obrázky podrobněji ilustrují průvodní jevy a příznaky zánětu dásní:

Takto by měla vypadat vaše ústa, pokud máte zdravé dásně: růžové, zdravé dásně zuby pevně obemknuté dásněmi při čištění, použití zubní nitě nebo při jídle nedochází ke krvácení místo zdravě růžové barvy mají dásně červenou barvu dásně jsou zduřelé červené dásně výrazné stopy krve při čištění zubů a pravidelné krvácení při použití zubní nitě nebo při jídle podél linie dásní, na jejich styku s povrchem zubů je bílá nebo žlutá vrstva plaku dásně jsou červené linie dásní je silně ustoupená zuby se zdají velmi dlouhé – jsou obnažené až po linii, kam dáseň u povrchu zubů ustoupila dásně krvácejí samy od sebe zuby se v lůžkách uvolňují

Tyto příznaky jsou závažné a neměly by být ignorovány. Pokud máte některý z uvedených příznaků, měl(-a) byste navštívit svého zubního lékaře.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Stojí za pozornost
PARODONTAX ZUBNÍ PASTA HERBAL FRESH 75 ML PARODONTAX ZUBNÍ PASTA HERBAL FRESH 75 ML Kód: GL88
Připraveno k odeslání
69,00 Kč
LISTERINE ÚSTNÍ VODA COOL MINT 500 ML LISTERINE ÚSTNÍ VODA COOL MINT 500 ML Kód: JO1 Akce
Připraveno k odeslání
86,00 Kč
PARODONTAX ZUBNÍ PASTA ULTRA CLEAN 75 ML PARODONTAX ZUBNÍ PASTA ULTRA CLEAN 75 ML Kód: GL77
Připraveno k odeslání
69,00 Kč
PARODONTAX ZUBNÍ PASTA EXTRA FRESH 75 ML PARODONTAX ZUBNÍ PASTA EXTRA FRESH 75 ML Kód: GL20
Připraveno k odeslání
69,00 Kč
MERIDOL ZUBNÍ PASTA 75 ML MERIDOL ZUBNÍ PASTA 75 ML Kód: ME28
Připraveno k odeslání
69,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek