JAR PLATINUM TABLETY DO MYČKY 27 KS YELOW


Žádné hodnocení. Kód: PG1056 Produktové číslo: 8001090016027
Výrobce: JarJar
Dostupnost: Připraveno k odeslání
99,00 Kč , plus doprava
 
JAR PLATINUM TABLETY DO MYČKY 27 KS YELOW

JAR PLATINUM TABLETY DO MYČKY 27 KS YELOW

Kapsle do myčky Jar Platinum 27 ks přináší neuvěřitelnou čistotu, krásnou vůni i oslnivý lesk vašeho nádobí. Snadno se rozpouštějí ve vodě a umyjí tak všechny nečistoty. Jsou účinné i při nízké teplotě. Disponují funkcí soli. Odstraňují odolné skvrny a nečistoty, důkladně odmašťují a zanechávají úžasný a oslnivý lesk skla. Zároveň sklo chrání. Chrání i stříbro. Kapsle působí jako prevence proti vzniku vodního kamene.  

Kapsle do myčky pro mytí nádobí.

Silný čistící účinek.

Tekuté odmašťovací látky.

Odmašťování odolných skvrn a to i v interiéru myčky.

Úžasný lesk. Rychlá rozpustnost.

Nerozbaluje se. Aktivní ochrana stříbra.

Prevence usazování vodního kamene. Funkce soli.  

POUŽITÍ:

Kapsle se nerozbalují, pouze se vloží do zásobníku určeného k tomuto a myčku zapneme na požadovaný cyklus.  

SLOŽENÍ: 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, bělící činidla na bázi kyslíku, <5%fosfonáty, polykarboxyláty, enzymy, parfémy, citronellol, linalool.  

UPOZORNĚNÍ:

Pro dosažení nejlepších výsledků vkládejte kapsli do zásobníku mycího prostředku. Pokud se kapsle do zásobníku nevejde, položte ji na koš na příbory a zvolte program bez předmytí. Funkce soli účinkuje v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě. Stříbrné a nerezové povrchy se nesmí dotýkat. V myčce nádobí nemyjte starožitný/ručně zdobený porcelán ani olovnatý křišťál.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití si opláchněte ruce vodou a mýdlem. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování. Používejte ochranné brýle. Při přetrvávajícím podráždění vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vypláchněte ústa, nevyvolávejte zvracení, vypijte malé množství vody pro zředění. Vyhledejte lékařskou pomoc/volejte toxikologické informační středisko. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Způsobuje vážné poškození očí.  

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Zcela prázdný a čistý plastový obal je možné recyklovat.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek