Výrobci
Doprava a platba

U nás najdete vždy férové ceny, které Vás potěší.

Využijte dopravu zdarma společností PPL ke každé objednávce nad 1 500 ,- kč a váze do 20ti kg.

Jsme držiteli certifikátu prověřeného zákazníka od společnosti Heureka, průmerná doba dodání objednávek našim zákazníkům je 2,3 dne. Objednávky, které jsou placeny dobírkou nebo platební kartou a obdržíme je do 13 00 hodin expedujeme tentýž den. 99% zákazníků dlouhodobě doporučuje náš obchod.

Díky dvacetiletým zkušenostem v oblasti prodeje rychloobrátkového zboží  Vám dokážeme nejen dobře poradit, ale zajistit pro Vás zajímavý sortiment za velmi příznivé ceny. U nás nenajdete dárek zdarma k předraženému zboží.

Máme vlastní skladové prostory se zbožím.

Dobírka Česká Pošta

Važení zákazíci, po zralé úvaze, která byla podpořena přibývající případy objednávek zboží, které měly být hrazeny dobírkou a byl u nich vybrán přepravce Česká Pošta, zásadním způsobem přibývá počet nevyzvednutých zásilek, které se vracejí zpět.

V tomto případě však dochází nejen ke zbytečnému plýtvání mým časem a finančními prostředky za kartony a výplně ale hlavně si Česká Pošta naúčtuje celé přepravné a většinu dobírkovného. Z tohoto důvodu jsem se bohužel rozhodl zrušit možnost platby dobírkou u zásilek odeslaných prostřednictvím Balíku do ruky a i Balíku na Poštu.

Pokud chcete využít služeb tohoto přepravce, je nutné objednávku uhradit dopředu platební bránou ComGate nebo převodním příkazem.

U dalších přepravců, tedy u nejpoužívanější Zásilkovny a PPL je možnost placení dobírkou stále možná.

Předem se velice omlouvám a děkuji za pochopení, které v žádném případě nemá smyl vylákat ze zákazníků finanční prostředky bez dodání zboží, ale ochrana před zbytečnými náklady. 

S přátelským pozdravem 

Tomáš Vaňura

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek