ARIEL ALL IN 1 GELOVÉ KAPSLE COLOR 72 KS


Žádné hodnocení. Kód: PG1243 Produktové číslo: 8001090725769
Dostupnost: Připraveno k odeslání
499,00 Kč , plus doprava
 
ARIEL ALL IN 1 GELOVÉ KAPSLE COLOR 72 KS

ARIEL ALL IN 1 GELOVÉ KAPSLE COLOR 72 KS

Kapsle na praní Ariel All-in-1 PODS Color mají skvělé účinky při odstraňování skvrn už od prvního praní při nižší teplotě. Výjimečné prací účinky v jedné kapsli na praní: 1. Odstraňují skvrny 2. Hygienická čistota 3. Osvěžují 4. Skvělé pro praní při nízké teplotě díky technologii COOL CLEAN 5. obal 100% rozpustný ve vodě. Kapsle na praní Ariel s chytrým vícekomorovým designem udrží složky oddělené do té doby, než se namočí. Po kontaktu s vodou se obal kapslí rozpustí a uvolní účinné technologie, které odstraňují skvrny. Kapsle na praní prádla Ariel All-in-1 PODS se navíc dodávají v recyklovatelném obalu. VAROVÁNÍ! Tento výrobek může být škodlivý a způsobit vážná zranění. Kapsle Ariel All-in-1 PODS uchovávejte mimo dosah dětí.

Perte při nižší teplotě

S novými kapslemi na praní Ariel All-in-1 PODS Color se snadno a efektivně postaráte o své prádlo. Tyto kapsle mají skvělé účinky na odstraňování skvrn již od prvního praní, a to i při praní při nižší teplotě. Díky technologii COOL CLEAN jsou ideální pro praní ve studené vodě.

Perte při nižší teplotě

Chytrý design

Kapsle na praní Ariel All-in-1 PODS mají chytrý vícekomorový design, který udržuje složky oddělené do té doby, než se dostane do kontaktu s vodou. Poté se obal kapslí rozpustí a uvolní účinné látky, které efektivně odstraňují skvrny.

Chytrý design

Skvělé účinky

Kapsle na praní Ariel All-in-1 PODS Color mají úžasné účinky při odstraňování skvrn už při prvním praní, čímž šetříte spotřebu vody a prodlužujete životnost svého oblečení. Kromě toho kapsle nabízejí hygienickou čistotu a osvěžení prádla a snadné použití bez potřeby odměřování a nalévání - vše potřebné v sobě obsahuje každá kapsle Ariel.

Skvělé účinky

Šetrné k přírodě

Obal kapslí na praní Ariel All-in-1 PODS je 100% rozpustný ve vodě, což zajišťuje snadné použití a minimalizuje vliv na životní prostředí. Navíc se dodává v recyklovatelném obalu, čímž minimalizujete svůj dopad na planetu.

Šetrné k přírodě

Specifikace
Váha 0.5 kg
Stojí za pozornost
ARIEL ALL IN 1 KAPSLE EXTRA CLEAN 70 KS ARIEL ALL IN 1 KAPSLE EXTRA CLEAN 70 KS Kód: PG1186 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
499,00 Kč
ARIEL ALL IN 1 KAPSLE EXTRA CLEAN PLUS 60 KS ARIEL ALL IN 1 KAPSLE EXTRA CLEAN PLUS 60 KS Kód: PG1242
Připraveno k odeslání
499,00 Kč
LENOR GELOVÉ KAPSLE 56 PD SPRING AWAKENING UNIVERSAL LENOR GELOVÉ KAPSLE 56 PD SPRING AWAKENING UNIVERSAL Kód: PG1246
Připraveno k odeslání
399,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek