Doporučujeme TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT BYZANTIUM 750 ML
[+] zvětšit

TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT BYZANTIUM 750 ML


Žádné hodnocení. Kód: CO3 Produktové číslo: 8008970043814
Výrobce: Tesori D'orienteTesori D'oriente
Dostupnost: Připraveno k odeslání
65,00 Kč , plus doprava
 
TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT BYZANTIUM 750 ML

TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT BYZANTIUM 750 ML

Opojná a exkluzivní vůně černé růže a aromatické pryskyřice obohacená o vzácné mikrokapsle parfému dodá vašemu prádlu jedinečnou vůni, která dokáže vnést pohodu a harmonii. Jeho krémová receptura bez barviv se stará o dobrou kondici vláken, čímž usnadňuje žehlení.

Esenci Černé růže ve své nejvzácnější a nejzáhadnější verzi pohladí teplé tóny Labdanum, které dodají vašemu prádlu intenzivní, okouzlující a všeobjímající vůni.

Černá růže

Nejtmavější a nejzáhadnější královna květin, Černá růže, se nachází pouze v tureckém městě Halfeti. Díky zvláštnímu složení půdy a jejích vod získává tato růže tmavou barvu, nejčastěji červenou nebo vínovou, ale pouze ve své úplně černé verzi představuje dokonalost.

Pryskyřice Labda

Je to aromatická pryskyřice pocházející z cistokretů, která se používá po tisíciletí při přípravě parfémů a mastí. Velmi populární kosmetický rituál mezi byzantskými ženami spočíval v přípravě oleje z pryskyřice Labdanoe a Myrtle oleje, který se po koupeli používal jako vyživující zábal.

Tato italská aviváž je bez syntetických barviv a je také testována na přítomnost niklu, kobaltu a chromu.

  • nová receptura
  • bez syntetických barviv
  • obsahuje mikrokapsle s parfémem
  • obsahuje výtažky z černé růže a pryskyřice labdanu
  • pro snadnější žehlení
  • testována na přítomnost těžkých kovů
  • země původu: Itálie

 

Dávkování: 1 plný uzávěr = 25 ml. Při 4,5 kg prádla dejte do posledního máchání 25 ml aviváže (1 uzávěru). Pro super měkké a voňavé prádlo dejte do posledního máchání 50 ml aviváže (2 uzávěry). Při ručním praní dejte 25 ml (1 uzávěr) na 5L vody do posledního máchání.

Nepoužívejte na speciální tkaniny – GoreTex, mikrovlákno, funkční tkaniny a termoprádlo. Neaplikujte přímo na prádlo. Skladujte na suchém místě v rozmezí teplot 5 - 25°C.

  • Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
  • Složení: 5-15% kationtové tenzidy. Vonné složky (Alfa-isomethyl Ionon, citronellol, kumarín), benzisothiazolinon, methylisothiazolinon.
Specifikace
Váha 1 kg
Stojí za pozornost
TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT HAMMAM 750 ML TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT HAMMAM 750 ML Kód: CO7 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
65,00 Kč
TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT FIOR DI LOTO 750 ML TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT FIOR DI LOTO 750 ML Kód: CO8 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
65,00 Kč
TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT MUSCHIO BIANCO 750 ML TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT MUSCHIO BIANCO 750 ML Kód: CO4 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
65,00 Kč
TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT JAPANESE RITUALS 750 ML TESORI D'ORIENTE AVIVÁŽ KONCENTRÁT JAPANESE RITUALS 750 ML Kód: CO2 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
65,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek