SOMAT EXTRA ALL IN 1 TABLETY DO MYČKY 85 KS


Žádné hodnocení. Kód: HE125 Produktové číslo: 9000010141519
Dostupnost: Připraveno k odeslání
249,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
SOMAT EXTRA ALL IN 1 TABLETY DO MYČKY 85 KS

SOMAT EXTRA ALL IN 1 TABLETY DO MYČKY 85 KS

Silný čisticí účinek: Somat All in 1 Extra tablety do myčky odstraňují i ty nejodolnější zaschlé skvrny a zanechávají vaše nádobí vždy zářivě čisté a lesklé, Bez předmáčení: Somat čisticí tablety do myčky odstraňují i odolné zbytky jídla nebo mastnotu, Žádné zbytky: Somat All in 1 Extra tablety do myčky zanechávají všechny vaše talíře, příbory a sklenice zářivě lesklé. Nemusíte se bát zbytků, Na všechno nádobí: Tablety lze bezpečně použít na všechno nádobí, sklenice, láhve, hrnky, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Ve stejné mycí várce mohou být i kojenecké láhve a nádobí, Proti zaschlým skvrnám - 85 tablet

Marketing produktu

S tabletami do myčky Somat All in 1 Extra zažijete silnou a efektivní čisticí sílu. Rychle a účinně působící složení Somat All in 1 Extra odstraní i ty nejodolnější zaschlé skvrny, ale také skvrny od čaje a kávy. Tablety se rychle rozpouští. Somat All in 1 Extra tablety do myčky lze bezpečně použít na všechny talíře, sklenice, hrnky, láhve, stříbrné nádobí, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Tablety do myčky nezanechávají nežádoucí mýdlové zbytky. Somat All in 1 Extra tablety do myčky zanechají vaše nádobí a sklenice zářivě čisté po každém mycím cyklu.

Marketing značky

Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy.
Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé.
Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.

Marketing výrobce

Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění.
Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek).
Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.

Další informace

85 x 18,2 g = 1547 g e.

Složení

5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, Enzymy, Parfémy (benzyl alcohol, limonene)

Informace o produktu

Loga třetí strany

A.I.S.E., Zelený bod

Skladování a použití

Příprava a použití

Návod k použití: 1 tableta pro všechny druhy znečištění. Somat All in 1 Extra tablety účinkují bez přidání soli a oplachovače do tvrdosti vody 21°dH, i když kontrolka Vaší myčky ukazuje na chybějící sůl nebo oplachovač (údaje o tvrdosti vody žádejte u dodavatele vody). Pokud máte tvrdší vodu než 21°dH nebo pozorujete na nádobí či v myčce stopy vodního kamene, přidejte sůl a/nebo oplachovač v nezbytném množství. Snadné použití: Vložte nevybalenou tabletu (fólie je rozpustná ve vodě) do oddílu dávkovače pro mycí prostředek. Nevkládejte do koše na příbory nebo do dávkovače soli. Důležité: Somat All in 1 Extra vykazuje účinné výsledky čištění dokonce i když kontrolka soli nebo oplachovače svítí. V obou případech je zachována oplachovací funkce i změkčení vody. Oplachovač a/nebo sůl můžete vždy dodatečně přidat k jakémukoli mycímu cyklu.

Skladování

Uchovávejte při teplotě +5 až + 40°C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Název a Sídlo

Specifikace
Váha 1.8 kg
Stojí za pozornost
JAR PLATINUM PLUS ALL IN ONE QUICKWASH ACTION COOL BLUE KAPSLE DO MYČKY NÁDOBÍ 37 KS JAR PLATINUM PLUS ALL IN ONE QUICKWASH ACTION COOL BLUE… Kód: PG1071 Doporučujeme
Připraveno k odeslání
279,00 Kč
JAR PLATINUM PLUS ALL IN ONE KAPSLE NA NÁDOBÍ 70 KS JAR PLATINUM PLUS ALL IN ONE KAPSLE NA NÁDOBÍ 70 KS Kód: PG1097
Připraveno k odeslání
399,00 Kč
JAR PLATINUM ALL IN 1 LEMON TABLETY DO MYČKY 72 KS JAR PLATINUM ALL IN 1 LEMON TABLETY DO MYČKY 72 KS Kód: PG1117
Připraveno k odeslání
320,00 Kč
JAR KAPSLE NA NÁDOBÍ PLATINUM PLUS ALL IN 1 QUICKWASH 100 KS JAR KAPSLE NA NÁDOBÍ PLATINUM PLUS ALL IN 1 QUICKWASH 100 KS Kód: PG1102 Novinka Doporučujeme
Připraveno k odeslání
480,00 Kč
JAR PLATINUM TABLETY DO MYČKY 5x17 KS BOX 85 KS YELOW JAR PLATINUM TABLETY DO MYČKY 5x17 KS BOX 85 KS YELOW Kód: PG1131
Připraveno k odeslání
425,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek