REXONA WOMEN MAXIMUM PROTECT CONFIDENCE KRÉMOVÝ ANTIPERSPIRANT 45 ML


Žádné hodnocení. Kód: U343 Produktové číslo: 8711600504141
Výrobce: Rexona
Dostupnost: Připraveno k odeslání
89,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
REXONA WOMEN MAXIMUM PROTECT CONFIDENCE KRÉMOVÝ ANTIPERSPIRANT 45 ML

REXONA WOMEN MAXIMUM PROTECT CONFIDENCE KRÉMOVÝ ANTIPERSPIRANT 45 ML

  • Rexona Women Maximum Protection je 48hodinový antiperspirant s inovativní technologií TRIsolid, která reaguje na tělo. Rexona Maximum Protection a její klinicky ověřené složení Vám poskytne až dvakrát účinnější ochranu proti pocení ve srovnání s našimi běžnými antiperspiranty ve spreji. Ať je vedro, jste ve stresu nebo v jiné náročné životní situaci, díky antiperspirantu Rexona Maximum Protection zůstáváte svěží, ať den přinese cokoliv. Rexona Maximum Protection má vylepšené složení s inovativní technologií TRIsolid reagující na pohyby těla, která poskytuje: vědecky ověřenou ochranu proti pocení, technologii proti zápachu, reagující na pohyby těla a uvolňující příjemnou vůni po celý den, složku pro hydrataci pokožky.
  • Použití: Rexona Maximum Protection s technologií TRIsolidse přizpůsobuje tělu a vytváří ochrannou vrstvu na pokožce podpaží. Pro maximální účinek použijte produkt před spaním. Zatímco odpočíváte, technologie TRIsolid se přizpůsobuje tělu a funguje celý další den, dokonce i po sprchování. Rexonu Maximum Protection můžete znovu použít ráno.

Proč aplikovat v noci? Tělesná teplota není po celý den stejná a prochází cyklem podle takzvaného cirkadiánního rytmu. Díky tomuto cyklu je Vaše pokožka lépe připravená vstřebávat účinné látky právě v noci během spánku, což novému složení antiperspirantu dovoluje vybudovat silnou ochranu proti pocení a zápachu, která vydrží celý další den.

Stojí za pozornost
REXONA DEO SPRAY WOMEN SHOWER FRESH 150 ML REXONA DEO SPRAY WOMEN SHOWER FRESH 150 ML Kód: U118
Připraveno k odeslání
44,00 Kč
REXONA DEO STICK ACTIVE SHILED 40 ML REXONA DEO STICK ACTIVE SHILED 40 ML Kód: U311
Připraveno k odeslání
45,00 Kč
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek