BIOLIT P 007 SPRAY PROTI MRAVECŮM A JINÉMU LEZOUCÍMU HMYZU 400 ML


Žádné hodnocení. Kód: SJ13 Produktové číslo: 8590005000317
Dostupnost: Připraveno k odeslání
79,00 Kč , plus doprava
 
BIOLIT P 007 SPRAY PROTI MRAVECŮM A JINÉMU LEZOUCÍMU HMYZU 400 ML

BIOLIT P 007 SPRAY PROTI MRAVECŮM A JINÉMU LEZOUCÍMU HMYZU 400 ML

Biolit  s dezinfekční přísadou je vysoce účinný povrchový sprej k hubení mravenců, švábů, rusů, rybenek, pavouků  a jiného lezoucího hmyzu v domácnostech. Přípravek má zároveň  baktericidní účinek na G-bakterie (Escherichia coli) a fungicidní účinek na kvasinkové houby.

  • Upozornění: Nepoužívat jinak, než je uvedeno v návodu. Neaplikujte na potraviny, rostliny, zvířata. Akvária zakryjte. Nestříkejte na lakované povrchy. Po aplikaci si vždy umyjte ruce. Pouze prázdné obaly dejte do sběru nebo komunálního odpadu. Nespotřebovanou náplň zlikvidujte jako nebezpečný odpad.
  • Bezpečnostní opatření: Extrémně hořlavý. Vysoce toxický pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s kůží a očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nádobka je pod tlakem: Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek