NIVEA MEN GEL NA HOLENÍ DEEP 200 ML


Žádné hodnocení. Kód: BA261 Produktové číslo: 4005900497307
Výrobce: NiveaNivea
Dostupnost: Připraveno k odeslání
79,00 Kč , plus doprava
 
NIVEA MEN GEL NA HOLENÍ DEEP 200 ML

NIVEA MEN GEL NA HOLENÍ DEEP 200 ML

Holení už konečně nebude největším trápením dne! Gel na holení DEEP změkčuje vousy, zajišťuje snadný skluz holicího strojku a chrání pokožku před ostřím žiletky. Speciální složení s černým uhlím pleť čistí a zanechává ji rozjasněnou a hladkou. Konečně oholení podle vašich představ: NIVEA Gel na holení DEEP. Dermatologicky testováno. Objem: 200 ml. Značka: Nivea Men. Výrobce: Beiersdorf.   

Vyvolejte perfektní dojem z hladce oholené tváře. Gel na holení s černým uhlím vám zabezpečí snadný skluz holicího strojku a pleť hloubkově vyčistí: NIVEA Gel na holení DEEP.  

Změkčuje vousy a připraví je na holení.

Působí jako ochranný štít před břity žiletky.

Složení s černým uhlím čistí a rozjasňuje pleť.

Dermatologicky testováno a chváleno.  

POUŽITÍ:

Malé množství gelu aplikujte na navlhčenou pleť. Vytvořte hustou pěnu a rozetřete ji na tváře i krk. Gel na holení vaše vousy změkčí a zajistí vám snadný skluz strojku.  

UPOZORNĚNÍ:

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 4% hmotnosti náplně je hořlavých.

Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek