MR. PROPER SPRAY NA KUCHYŇ 500 ML


Žádné hodnocení. Kód: PG872 Produktové číslo: 8001090623157
Výrobce: Mr. PROPERMr. PROPER
Produkt již není v prodeji
MR. PROPER SPRAY NA KUCHYŇ 500 ML

MR. PROPER SPRAY NA KUCHYŇ 500 ML

Mr.Proper čistič na kuchyně je ideální na odstraňování silně odolných tukových znečištění v domácnosti (například trouba, sporák). Se svými silnými čistícími substancemi vyčistí rychle a efektivně všechny povrchy a zároveň s vysokým leskem zanechá i příjemnou citrónovou vůni.

  • bez problému odstraní i silně odolné tukové skvrny
  • s příjemnou citrónovou vůní
  • zanechá zářící lesk
  • Použití: otevřete otočením rozprašovače. Prostředek důkladně nastříkejte na povrch, který chcete vyčistit. Opláchněte (nebo otřete vlhkým hadříkem) pro dosažení brilantně čistého povrchu. Na odolných skvrnách nechte působit. Ředěný prostředek je vhodný i na barvené a lakované povrchy.
  • Nepoužívejte na: neomyvatelné povrchy jako je dřevo. Dále nepoužívejte na matriály jako je stříbro, měď, mosaz nebo na natřené povrchy.  V případě pochybností vyzkoušejte prostředek nejprve na malé, nenápadné ploše.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí je důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Lidé s citlivou nebo poškozenou pokožkou by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem. Nevdechujte aerosol.

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Může vyvolat alergickou reakci.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek