BIOLIT PROTI MOLŮM SÁČEK LEVANDULE 18 KS


Žádné hodnocení. Kód: SJ60 Produktové číslo: 5000204089875
Výrobce: BiolitBiolit
Dostupnost: Připraveno k odeslání
66,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BIOLIT PROTI MOLŮM SÁČEK LEVANDULE 18 KS

BIOLIT PROTI MOLŮM SÁČEK LEVANDULE 18 KS

Biolit sáčky - levandule, až 2 měsíce nepřetržitě šíří příjemnou vůni. Granule, které jsou uloženy v sáčcích s mikrootvory umožňují:   1. Konstatní, kontrolovanou difúzi po dobu až 2 měsíců, uvolňuje se příjemná vůně levandule. 2. Umístění přímo k oblečení či do jeho kapes, aniž by na něm zanechaly skvrny.  

Návod pro použití: 1. Jednotlivé sáčky neotvírejte. 2. Pro menší prostory použijte 3-4 sáčky, pro větší 12 sáčků/0,5m3 prostoru.

Ošetřované prostory otvírejte co nejméně. 3. Sáčky umístěte do různých míst zásuvek a skříní. 4. Obsah sáčků se používáním nezmenšuje.  

Jak to funguje? Voňavé sáčky pomáhají udržovat oblečení vonící a čisté.  

Parfémy

Provoní šatník a šuplíky po dobu až 2 měsíců, uvolňuje příjemnou vůni aromatických rostlin.  

Obsahuje: 4-terc.butylcyklohexyl-acetát. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Odstraňte obsah/obal v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.  

Z bezpečnostních důvodů používejte pouze pro daný účel a dle pokynů. Uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Uchovávejte mimo dosah potravin, nápojů a krmiv. Zabraňte kontaktu s potravinami a kuchyňskými potřebami. Obsahuje (E)-anethole, l-carvone, linalool, coumarin. Může vyvolat alergickou reakci.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek