AIR WICK WAX MELT KOMPLET ELEKTRICKÝ OHŘÍVAČ VOSKU MAMINČIN KOLÁČ 66 G


Žádné hodnocení. Kód: RB343 Produktové číslo: 3059943023277
Výrobce: Air Wick
Dostupnost: Připraveno k odeslání
179,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
AIR WICK WAX MELT KOMPLET ELEKTRICKÝ OHŘÍVAČ VOSKU MAMINČIN KOLÁČ 66 G

Příjemnou atmosféru vám doma vykouzlí vůně čerstvě upečeného jablečného koláče plněného kořeněným jablkem, posypaného hnědým cukrem a podávaného s kopečkem vanilkové zmrzliny. Jednoduše zapojte elektrický ohřívač do zásuvky, zapněte kontrolní přepínač a do misky vložte vonný vosk. Jedna kostička vosku vydrží vonět až 20 hodin. Zvláště v zimních chladných večerech vám neustále měnící se vůně vytvoří skutečný životní zážitek. V balení najdete dvě voskové náplně, které jsou vhodné do obývacího pokoje, ložnice i dalších obytných místností. Nechte vůně prostoupit vaší domácností a relaxujte. Kolekce elektrických ohřívačů má v nabídce mnohé další vůně.

  • Elektrický ohřívač určený do zásuvky.
  • 2 vosky v balení.
  • Vůně maminčina koláče: pečená hruška, křehké těsto, vanilka.
  • Jediný vosk vydrží vonět až 20 hodin.
  • Vůně vytváří příjemnou atmosféru.
  • Kontrolní přepínač On/Off.

Elektrický ohřívač jednoduše zapojte do zásuvky a do nahřívací misky vhoďte jeden vonný vosk. Nikdy nevkládejte dva najednou. Nepřidávejte žádné jiné vonné látky ani vodu.

Při čištění nepoužívejte žádné brusné čistící prostředky ani nástroje, které by jej mohly nenávratně poškodit. Vosk jednoduše odstraníte pomocí vlhké houbičky s mýdlem. Dbejte vždy zvýšené opatrnosti a před prvním použitím si přečtěte příbalový leták.

  • Obsah balení: elektrický ohřívač vosku (2 části), 2 voskové náplně, kabel do zásuvky, leták.
  • Návod k použití: 

1. Přečtěte si leták s pokyny a dodržujte je. V nahřívací misce se vosk rozpustí a začne do vzduchu uvolňovat vůni. 2. Odlomte jednu tavnou dávku. Umístěte tavnou dávku vosku Air Wick do horní nahřívací misky ohřívače. Nepoužívejte více než jeden tavný vosk najednou. 3. Nepřidávejte vodu ani vonné oleje. Nevkládejte do vosku žádné předměty. 4. Pokud se vůně již neuvolňuje, vypněte zařízení a před přesunem nechte vosk zchladnout.

Chcete-li nahřívací misku vyčistit, vypněte ji ze zásuvky. Nechte nahřívací misku zchladnout. Vytlačte vosk z nahřívací misky. Je-li to nutné, použijte tupý dřevěný nebo pryžový nástroj. Nepoužívejte brusné čisticí prostředky ani nástroje, které by nahřívací misku mohly poškrábat. Vosk zlikvidujte v souladu s místními požadavky na likvidaci odpadu. Vosk nesplachujtedo kuchyňského dřezu ani toalety.

Potřebujete-li misku vyčistit, použijte teplou vlhkou houbičku s mýdlem nebo měkký hadřík. Při čištění jednotky nepoužívejte brusné čisticí prostředky. Nikdy neponořujte do vody. Otřete dosucha měkkým hadříkem. Nepřesunujte ani neukládejte, dokud je miska ještě horká. Elektronické zařízení recyklujte v souladu s místními nařízeními. Tento přístroj není určen k tomu, aby ho používaly osoby (včetně dětí) se sníženými fyzickými, senzorickými či duševními schopnostmi, případně s nedostatkem zkušeností a znalostí. Takové osoby ho mohou používat v případě, že jsou pod dohledem a dostaly ohledně používání přístroje pokyny od osoby, která zodpovídá za jejich bezpečnost. Děti by měly být pod dohledem, aby bylo zaručeno, že se s přístrojem nehrají. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek pouívat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

  • Varování: Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při požití: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. 
  • Obsahuje: cinnamaldehyd, eugenol, benzyl-benzoát. Může vyvolat alergickou reakci.

Air Wick Wax Melts Life Scents Vůně maminčina koláče elektrický ohřívač vosku a voskové náplně 22 g

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek