AIR WICK PURE FRESH BERRIES 250 ML


Žádné hodnocení. Kód: RB480 Produktové číslo: 5011417567081
Výrobce: Air Wick
Dostupnost: Připraveno k odeslání
79,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
AIR WICK PURE FRESH BERRIES 250 ML

Air Wick Čistý osvěžovač vzduchu neobsahuje vodu a účinně odstraňuje pachy bez mokrého postřiku. Použijte Air Wick Čistéosvěžovače vzduchu v každém pokoji, vyplňte svůj domov čerstvými a příjemnými vůněmi.

Způsob použití 
Podržte láhev ve vzpřímené poloze, zatáhněte spoušť úplně dolů a postříkejte postřikem do středu místnosti. Pozor: Před použitím si pozorně přečtěte nálepku. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Používejte s opatrností v případě přecitlivělosti na parfémy (pachy).Osvěžovače vzduchu nejsou náhradou správných hygienických opatření. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Bezpečnostní opatření 
Výrobek používejte pouze k určenému účelu. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Nedemontujte a nedělejte děti. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nevdechujte páry. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí nebo kůže omyjte vodou a konzultujte s lékařem. Balón je pod tlakem. Chraňte před přímým slunečním světlem a zahřejte nad 50 ° C. Hořlavý! Nestříkejte v blízkosti otevřeného ohně, horkých předmětů, zdrojů tepla nebo zapněte elektrická zařízení. Po použití nepropichujte ani nehořte. V případě postřiku na povrchu okamžitě otřete suchým hadříkem. Nestříkejte na jídlo ani na látku.


 

 

Cenový alarm

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod Vámi zadanou částku.

captcha
Zobrazit jiný kód
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek