AIR WICK FRESHMATIC PURE NÁPLŇ DO OSVĚŽOVAČE VZDUCHU STŘEDOMOŘSKÉ SLUNCE 250 ML


Žádné hodnocení. Kód: RB511 Produktové číslo: 5900627070286
Výrobce: Air WickAir Wick
Dostupnost: Připraveno k odeslání
75,00 Kč , plus doprava
 
AIR WICK FRESHMATIC PURE NÁPLŇ DO OSVĚŽOVAČE VZDUCHU STŘEDOMOŘSKÉ SLUNCE 250 ML

AIR WICK FRESHMATIC PURE NÁPLŇ DO OSVĚŽOVAČE VZDUCHU STŘEDOMOŘSKÉ SLUNCE 250 ML

Air Wick Freshmatic náplň do osvěžovače vzduchu pro voňavý a svěží domov, dodává vůni až po dobu 60 dnů, energická vůně středomořského slunce. Obsahuje 5 esenciálních olejů pro maximální svěžest. Nechte svůj domov provonět vůní citrusů. Vůně, která dodává energii. Nové složení bez ''mokrého spadu'' kapek. Značka: Air Wick. Objem: 250 ml.   

Náplň do osvěžovače vzduchu Freshmatick.

Vůně: Středomořské slunce.

Doba trvání až po dobu 60 dnů.

Energizující vůně.

Bez spadu kapek.

Objem: 250 ml.  

POUŽITÍ:

Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení OFF. Před zapnutím, difuzér natočte směrem od tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.   

UPOZORNĚNÍ:

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc:Před použitím si pečlivě přečtene informace o výrobku a jeho bezpečném používání. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zamezte styku s očima. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte na potraviny, tkaniny a povrchy. postříkaný povrch setřete vlhkým hadrem. Z bezpečnostních důvodů postupujte dle pokynů k použití automatického strojku Air Wick Freshmatic. Upozornění:Pozorně čtěte a dodržujte instrukce na aerosolové náplni. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Zamezte úmyslné inhalaci. Nestříkejte na potraviny, tkaniny, povrchy. Zamezte styku s očima. Uchovávejte mimo dosah plamene, svíček, zdrojů vznícení, zdrojů tepla a zapnutých elektrických zařízení.Specifická rizikovost:Extrémně hořlavý.Obsah - Nebezpečné látky: Butan. Dále obsahuje: butylfenylmethylpropional, alfa-hexylcinnamal. Může vyvolat alergickou reakci.  

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Prázdný obal ani výrobek neodhazujte do volné přírody. Chraňte životní prostředí. Zcela prázdný a důkladně čistý obal je možné recyklovat (kontejner pro kovy/sběrný dvůr).

Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek